GRUPA GEMINI MS Sp. z o.o. zajmuje się budową domów jednorodzinnych, z zabudowie bliźniaczej, łańcuchowej i wolnostojącej. Wraz z rozwojem firmy i rosnącym doświadczeniem realizowaliśmy coraz większe projekty – dzisiaj oferujemy Ci pełen zakres robót budowlanych, od fundamentu, aż po dach. Realizujemy projekty budowlane jako generalny wykonawca, jak również jako podwykonawca we współpracy z renomowanymi firmami budowlanymi. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Budujemy, remontujemy i wykańczamy obiekty mieszkaniowe i przemysłowe.

Szukasz partnera, który zaproponuje Ci szeroki wachlarz kompleksowych usług?
Właśnie go znalazłeś – to GEMINI MS Sp. z o.o.! 

Nasze doświadczenie, solidność i terminowość pozwalają sprostać największym wyzwaniom stawianym nam przez klientów. W naszej pracy stosujemy najnowsze materiały i rozwiązania, budujemy także w technologii tradycyjnej. Gwarantem jakości jest wysoko wykwalifikowana kadra inżyniersko – techniczna, zaangażowani i doświadczeni pracownicy oraz najlepsze materiały dostępne na rynku. 

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje, posiadają również wszelkie uprawnienia niezbędne do prawidłowego przebiegu realizacji inwestycji.

Nagrody i wyróżnienia


Nasi dostawcy, partnerzy i klienci docenili wartość naszej firmy i w tym roku (2016) przyznali nam nagrodę:

Najlepszy Partner w Biznesie

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i obiecujemy w dalszym ciągu być rzetelnym, solidnym i godnym polecenia partnerem budowlanym!

Gwarancja inwestycji

Konto powiernicze


DEWELOPER zapewnia NABYWCY otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy, to jest środków ochrony wskazanych w art. 4 ustawy z dnia 16 września 2011r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (Dz. U. z 2011 roku, Nr 232, poz. 1777).